5 sposobów na odnawianie mebli

Czasami prosta sztuczka przy użyciu materiałów, które każdy z nas ma w domu, sprawi, że jesteś w stanie przywrócić starym meblom ich dawny blask. Wypróbuj jedną z naszych propozycji na odnawianie mebli:

  1. Białe pierścienie po kubku czy szklance bardzo szybko usuniesz za pomocą…. MAJONEZU 🙂 Wystarczy, że w miejscu gdzie powstał pierścień umieścisz warstwę majonezu i pozostawisz ją na mniej więcej 30 minut do godziny. Po tym czasie majonez należy zetrzeć.
  2. Za pomocą oliwy i octu możesz w doskonały sposób przywrócić blask starym meblom! Wystarczy wymieszać oliwę w octem w proporcjach: 3/4 oliwy, 1/4 octu. Mieszankę nanieś na gazik czy szmatkę i przecieraj nią mebel. Sprawi ona, że drewno nabierze koloru i blasku!
  3. Czasami powłoka mebli jest uszkodzona. Zamiast od razu wyciągać ciężkie narzędzia i szlifierkę, możesz zastosować…. orzechy włoskie 🙂 Roztrzaskaj orzech a jego środek wcieraj w zadrapania a zobaczysz, że zaczną być niewidoczne.
  4. W trudnej sytuacji i bardzo zabrudzonej powierzchni koniecznym może być użycie profesjonalnych środków, które nadadzą meblom odpowiedni blask a jednocześnie zabezpieczą je przed czynnikami zewnętrznymi i ponownym zniszczeniem. Doskonałym środkiem do polerowania mebli, który szybko czyści i zabezpiecza powierzchnie drewniane, jest MobelPolitur
  5. Plamę z farby na meblach usuniesz poprzez wcześniejsze jej namoczenie i zwilżenie oraz delikatne zdrapanie jej za pomocą drewnianej lub plastikowej szpatułki. Po zakończonej czynności przetrzyj drewno odpowiednim środkiem ochronnym.
odnawianie mebli

Mamy nadzieje, że nasze 5 sposobów na odnawianie mebli będzie przydatne jak również i przyczyni się do tego, że wasze stare meble ponownie zagoszczą w aranżacjach waszych mieszkań i domów!

Zobacz również: http://www.faporrogroup.pl/2018/01/03/jak-udroznic-kazdy-odplyw-domowy/

Mydło antybakteryjne

Wychodząc na przeciw aktualnej sytuacji w kraju, informujemy, że posiadamy w swojej ofercie sprawdzone i skuteczne MYDŁA ANTYBAKTERYJNE!

 

ISOLDA MYDŁO W PŁYNIE Z DODATKIEM SKŁADNIKA ANTYBAKTERYJNEGO  2 op. + uchwyt gratis = 40 zł

Mydło w płynie z dodatkiem składnika antybakteryjnego do bieżącej i zapobiegawczej higieny rąk. Zrównoważona receptura z wyciągiem z szałwii i chlorheksydyną diglukonianu ma doskonałą tolerancję skórną i sprawia, że to mydło jest idealne nawet dla najbardziej wymagających użytkowników. Mydło jest delikatnie perfumowane.

Ingredients/ Zložky/ Cклад/ Ingrediente Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Cocamidopropyl Hydroxysultaine, Salvia Officinalis Leaf Extract, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Lactic Acid, Chlorhexidine Digluconate, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Benzyl Alcohol, Dipropylene Glycol, CocoGlucoside, Styrene/Acrylates Copolymer, Sodium Chloride, Triethanolamine, Citric Acid, Parfum Reg.

 

No. CPNP: 2383785

Aby zakupić produkt przejdź do naszego SKLEPU!