Odkamieniacz – jak zrobić

Możesz domowym, prostym sposobem, przygotować odkamieniacz przy użyciu wody i octu.

  1. Wymieszaj ocet i roztwór wodny – Połącz ocet i wodę w równych częściach. Musisz mieć tyle mieszanki aby wypełnić np. czajnik do wysokości 3/4
  2. Zagotuj mieszankę w czajniku – gotowanie wody i octu powoduje, że twoje urządzenie jest dokładnie oczyszczone i pomaga pozbyć się wszelkich plam z kamienia.  Jeśli czyścisz roztworem coś innego, również zagotuj go a później polej nim czyszczoną powierzchnię.
  3. Pozostaw roztwór do namoczenia – Gdy czajnik się zagotuje, wyłącz go i odłącz. Pozostaw roztwór octu na około 20 minut, a następnie opróżnij czajnik. W przypadku szczególnie zakamienionych powierzchni pozostaw środek na dłużej.
  4. Pocieranie wewnątrz czajnika – Jeśli urządzenie ma dużo kamienia, weź miękką ściereczkę lub niemetaliczną gąbkę i przetrzyj wnętrze. Uważaj, aby nie szorować elementu grzejnego.
  5. Dokładnie przepłucz czajnik. Po oczyszczeniu możesz kilka razy spłukać czajnik, aby usunąć zapach octu. Przetrzyj wnętrze czajnika ściereczką i pozostaw do wyschnięcia.
  6. Gotuj jeszcze raz – Gdy czajnik wyschnie, dodaj wodę i zagotuj ponownie. Wylej wodę, aby usunąć ewentualny posmak. Jeśli smak pozostanie, powtórz ten krok.

W przypadku silnych zabrudzeń i dużej ilości kamienia, niezbędne może okazać się zastosowanie profesjonalnych, przemysłowych środków. Zobacz naszą ofertę:

[ms_button style=”normal” link=”http://sklep.faporrogroup.pl/search?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=odka&submit_search=Szukaj” size=”medium” shape=”” shadow=”no” block=”no” target=”_blank” gradient=”no” color=”” text_color=”#ffffff” icon=”” icon_animation_type=”” border_width=”0″ class=”” id=””]PROFESJONALNE ODKAMIENIACZE[/ms_button]

Mydło antybakteryjne

Wychodząc na przeciw aktualnej sytuacji w kraju, informujemy, że posiadamy w swojej ofercie sprawdzone i skuteczne MYDŁA ANTYBAKTERYJNE!

 

ISOLDA MYDŁO W PŁYNIE Z DODATKIEM SKŁADNIKA ANTYBAKTERYJNEGO  2 op. + uchwyt gratis = 40 zł

Mydło w płynie z dodatkiem składnika antybakteryjnego do bieżącej i zapobiegawczej higieny rąk. Zrównoważona receptura z wyciągiem z szałwii i chlorheksydyną diglukonianu ma doskonałą tolerancję skórną i sprawia, że to mydło jest idealne nawet dla najbardziej wymagających użytkowników. Mydło jest delikatnie perfumowane.

Ingredients/ Zložky/ Cклад/ Ingrediente Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Cocamidopropyl Hydroxysultaine, Salvia Officinalis Leaf Extract, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Lactic Acid, Chlorhexidine Digluconate, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Benzyl Alcohol, Dipropylene Glycol, CocoGlucoside, Styrene/Acrylates Copolymer, Sodium Chloride, Triethanolamine, Citric Acid, Parfum Reg.

 

No. CPNP: 2383785

Aby zakupić produkt przejdź do naszego SKLEPU!