Jak wyczyścić zmywarkę

Zgodnie z zaleceniami ekspertów, zmywarka powinna być czyszczona co najmniej raz w miesiącu.

Poniżej przedstawiamy trzy zasady, które będą pomocne przy wykonywaniu prac konserwacyjnych znywarki:

  • Oczyszczenie odpływu

Zdejmij dolny kosz na naczynia. Sprawdź spust zmywarki, usuwając wszelkie zabrudzenia lub żywność. Poprawi to drenaż, zwiększy skuteczność czyszczenia i zapobiegnie uszkodzeniu zmywarki.

  • Mycie octem

W pustej zmywarce umieść kubek octu w pojemniku, który można myć w zmywarce na górnym wieszaku urządzenia. Uruchom zmywarkę w cyklu gorącej wody. Pozwoli to zmyć tłuszcz i brud oraz usunąć nieprzyjemny zapach.

  • Płukanie sodą oczyszczoną

Rozsyp jedną filiżankę sody oczyszczonej na dnie zmywarki. Uruchom krótki cykl ciepłej wody.

Kiedy metody naturalne nie pomagają

Czasami w naszych zmywarkach gromadzi się znaczna ilość kamienia. Ma to związek z twardością wody, którą myjemy naczynia. W takich przypadkach ocet i soda nie będą wystarczającymi środkami czyszczącymi i zapobiegającymi odkładaniu się kamienia. Proponujemy aby w tych przypadkach użyć jednego z naszych środków odkamieniających np: ecosol ENTKALKER

[ms_button style=”normal” link=”http://sklep.faporrogroup.pl/lazienka/26-ecosol-entkalker-kwasny-odkamieniacz-w-plynie-13kg.html” size=”medium” shape=”” shadow=”no” block=”no” target=”_blank” gradient=”no” color=”” text_color=”#ffffff” icon=”” icon_animation_type=”” border_width=”0″ class=”” id=””]Zamów środek![/ms_button]

Mydło antybakteryjne

Wychodząc na przeciw aktualnej sytuacji w kraju, informujemy, że posiadamy w swojej ofercie sprawdzone i skuteczne MYDŁA ANTYBAKTERYJNE!

 

ISOLDA MYDŁO W PŁYNIE Z DODATKIEM SKŁADNIKA ANTYBAKTERYJNEGO  2 op. + uchwyt gratis = 40 zł

Mydło w płynie z dodatkiem składnika antybakteryjnego do bieżącej i zapobiegawczej higieny rąk. Zrównoważona receptura z wyciągiem z szałwii i chlorheksydyną diglukonianu ma doskonałą tolerancję skórną i sprawia, że to mydło jest idealne nawet dla najbardziej wymagających użytkowników. Mydło jest delikatnie perfumowane.

Ingredients/ Zložky/ Cклад/ Ingrediente Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Cocamidopropyl Hydroxysultaine, Salvia Officinalis Leaf Extract, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Lactic Acid, Chlorhexidine Digluconate, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Benzyl Alcohol, Dipropylene Glycol, CocoGlucoside, Styrene/Acrylates Copolymer, Sodium Chloride, Triethanolamine, Citric Acid, Parfum Reg.

 

No. CPNP: 2383785

Aby zakupić produkt przejdź do naszego SKLEPU!