5 sposobów na odnawianie mebli

Czasami prosta sztuczka przy użyciu materiałów, które każdy z nas ma w domu, sprawi, że jesteś w stanie przywrócić starym meblom ich dawny blask. Wypróbuj jedną z naszych propozycji na odnawianie mebli:

  1. Białe pierścienie po kubku czy szklance bardzo szybko usuniesz za pomocą…. MAJONEZU 🙂 Wystarczy, że w miejscu gdzie powstał pierścień umieścisz warstwę majonezu i pozostawisz ją na mniej więcej 30 minut do godziny. Po tym czasie majonez należy zetrzeć.
  2. Za pomocą oliwy i octu możesz w doskonały sposób przywrócić blask starym meblom! Wystarczy wymieszać oliwę w octem w proporcjach: 3/4 oliwy, 1/4 octu. Mieszankę nanieś na gazik czy szmatkę i przecieraj nią mebel. Sprawi ona, że drewno nabierze koloru i blasku!
  3. Czasami powłoka mebli jest uszkodzona. Zamiast od razu wyciągać ciężkie narzędzia i szlifierkę, możesz zastosować…. orzechy włoskie 🙂 Roztrzaskaj orzech a jego środek wcieraj w zadrapania a zobaczysz, że zaczną być niewidoczne.
  4. W trudnej sytuacji i bardzo zabrudzonej powierzchni koniecznym może być użycie profesjonalnych środków, które nadadzą meblom odpowiedni blask a jednocześnie zabezpieczą je przed czynnikami zewnętrznymi i ponownym zniszczeniem. Doskonałym środkiem do polerowania mebli, który szybko czyści i zabezpiecza powierzchnie drewniane, jest MobelPolitur
  5. Plamę z farby na meblach usuniesz poprzez wcześniejsze jej namoczenie i zwilżenie oraz delikatne zdrapanie jej za pomocą drewnianej lub plastikowej szpatułki. Po zakończonej czynności przetrzyj drewno odpowiednim środkiem ochronnym.
odnawianie mebli

Mamy nadzieje, że nasze 5 sposobów na odnawianie mebli będzie przydatne jak również i przyczyni się do tego, że wasze stare meble ponownie zagoszczą w aranżacjach waszych mieszkań i domów!

Zobacz również: http://www.faporrogroup.pl/2018/01/03/jak-udroznic-kazdy-odplyw-domowy/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Praca: PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Firma Faporro Group zajmująca się sprzedażą profesjonalnych środków czystości na terenie pomorza środkowego, związku z dynamicznym rozwojem poszukuje:

Przedstawicieli Handlowych

OBOWIĄZKI:

- realizacja celów sprzedażowych na rynku detalicznym,

- obsługa klientów detalicznych na powierzonym terenie

- pozyskiwanie nowych klientów,

- dbanie o wizerunek i portfolio firmy w punktach sprzedaży

- budowanie długotrwałych relacji z klientami

- raportowanie bieżących wyników pracy

WYMAGANIA :

- wykształcenie min. średnie

- doświadczenie w handlu

- znajomość rynku detalicznego oraz lokalnych sieci detalicznych

- dobra organizacja pracy i systematyczność

- czynne prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY :

- wynagrodzenie podstawowe oraz motywujący system premiowy uzależniony od wyników pracy (premia miesięczna)

- niezbędne narzędzia pracy ( samochód służbowy , telefon)

- możliwość zdobywania doświadczeń i rozwoju zawodowego

- dobrą atmosferę w pracy

Prosimy o wysyłanie CV na adres: biuro@faporrogroup.pl 

Na aplikacji prosimy zamieścić klauzulę: Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 - Dz. U. Nr 133 poz. 883, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.